Zaznacz stronę

Jak założyć bloga i zarabiać SZYBKO

Jak założyć bloga i zarabiać SZYBKO

Dziś powiem Ci o tym jak możesz zostać wolny finansowo dzięki Twojemu blogowi. W 5 etapach opowiem Ci jak założyć bloga, zacząć szybko zarabiać, zostać wolnym finansowo i tak jak ja podróżować zatrzymując się w 4-gwiazdkowych przepięknych hotelach.

 

Krok 1 – Przyciąganie użytkowników

Jak stworzyć bloga i zacząć na nim szybko zarabiać? Zacznijmy od tego czym jest w ogóle blog. Często blogi są mylone z modą i stylizacją – otóż nie! Na blogu możesz dzielić się Twoją pasją czy Twoją wiedzą i przekazywać różne rozwiązania innym.

Wiemy już czym jest blog. Krok 1, który pozwoli Ci zarabiać na Twoim blogu to przyciąganie użytkowników do Twojej struktury, czyli pisanie artykułów i tworzenie filmów.

Artykuły powinny odpowiadać na problemy ludzi. Dla przykładu dajmy na to, że ktoś chce schudnąć. W Internecie wpisze słowo kluczowe „jak schudnąć” i Twój artykuł powinien odpowiadać na to słowo kluczowe, czyli opisywać jak schudnąć. Twój artykuł będziesz rozdzielać na kilka małych części i będziesz mówić o tym jak ta osoba może osiągnąć rezultat, którego poszukuje.

 

Krok 2 – Lista mailingowa

Drugim krokiem do zarabiania pieniędzy na blogu będzie gromadzenie adresów e-mail osób, które trafiają na Twojego bloga. W zamian za, na przykład, elektroniczną książkę będziesz proponować zapis na Twoją listę mailingową – innymi słowy newsletter. I to jest krok drugi.

 

Krok 3 – Automatyzacja konwersji

Przejdziemy teraz do kroku trzeciego jakim jest automatyzacja konwersji. Kiedy ktoś zapisze się na Twoją listę mailingową, Ty za pomocą różnych narzędzi takich jak np. GetResponse lub MailChimp będziesz wysyłać automatyczne kampanie mailowe, które będą miały na celu prezentację Twoich produktów. Wysyłając te maile będziesz po prostu rozwiązywać dodatkowe problemy tych zainteresowanych osób, a jednocześnie będziesz prezentować Twoje produkty.

 

Krok 4 – Tworzenie produktu

Czwarty krok to tworzenie produktu, który będzie odpowiadać na problemy jakiejś konkretnej grupy ludzi. Jeżeli więc osoba, która chce schudnąć nie jest w stanie znaleźć wystarczających informacji na stronach internetowych czy w książkach, to będzie poszukiwać innych rozwiązań swojego problemu. Tutaj właśnie pojawia się Twoja szansa. Stworzysz produkt, który będzie cyfrowy, będzie wirtualny. Będzie to szkolenie, książka lub kurs na temat tego jak schudnąć – jak osiągnąć pewien rezultat.

 

Krok 5 – Automatyczna sprzedaż

Wreszcie krok piąty to automatyczna sprzedaż Twoich produktów. Poprzez wysyłanie kampanii mailowych i tworzenie stron sprzedażowych będziesz automatycznie sprzedawać Twoje produkty zainteresowanym osobom. Z racji tego, że są to produkty wirtualne nie ma właściwie powodu, aby Twoja marża była niższa niż rzeczywista cena produktu. Oczywiście nie będziemy mówić tutaj o podatkach. W każdym bądź razie, biznes na blogu pozwoli Ci zachować ponad 90-95% Twoich ogólnych dochodów.

 

Jak więc stworzyć bloga i zacząć zarabiać SZYBKO?

Jeżeli chcesz dowiedzieć się, krok po kroku, jak stworzyć Twój biznes w Internecie nie mając dużo czasu (pracując nawet godzinę dziennie) bez jakichś ogromnych umiejętności technicznych, umiejętności programisty czy sprzedawcy to ja pokażę Ci krok po kroku na moim ekranie jak możesz to zrobić. Powiem Ci gdzie kliknąć, dlaczego to zrobić i jak to zrobić. Wytłumaczę Ci to wszystko! Link do tego darmowego szkolenia znajduje się TUTAJ. Powodzenia!