REGISTER YOUR SPOT NOW

Enter your details below to get instant access to [enter lead magnet name here]

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close

ZArabiaj na pierwszym produkcie

kontakt@emarketinginternetowy.com

Stwórz twój pierwszy produkt w niecały tydzień

Zacznij zarabiać pasywnie

Nie musisz posiadać technicznej wiedzy 

Pokażę Ci krok po kroku jak stworzyć pierwszy produkt bez wiedzy


Żyj dzięki pasji


Nie mogę Ci obiecać magicznej metody która zadziała ponieważ owa nie istnieje. Nie było łatwo kiedy tworzyłem moje pierwsze biznesy w sieci.

Mogę jednak zapewnić Ci dużo szybszą metodę.  Pokażę Ci wszystkie niezbędne programy i metody które działają. Wystarczy że będziesz śledzić moje działania. To jak bym był tuż obok Ciebie. 

Będziesz mieć do zrobienia dużo mniej zadań niż gdybyś był kompletnie sam.

Przygotowałem Ci na złotej tacy wszystkie sekrety moich biznesów tak abyś mógł je zaimplementować do twoich.


- Łeptuch Joachim


DLACZEGO STWORZYĆ WŁASNY PRODUKT 

Tworząc własny produkt fizyczny lub wirtualny jesteś jego włascicielem. Masz także do niego pełne prawa autorskie i możesz go sprzedać. Poza tym, w przeciwieństwie do zwykłej pracy produkt tworzysz jednokrotnie a jego sprzedaż jest prawie nieograniczona. 

Tworząc wiele produktów możesz zapewnić sobie optymalny dochód pasywyny czyli taki który nie wymaga od Ciebie obecności i pracy. Twoje produkty będą sprzedawać się same. 

Ciężko Ci zrozumieć jak to możliwe ? 

Jak zacząłem zarabiać na moich pierwszych produktach

Moimi pierwszymi produktami które zacząłem oferować były 2 książki pod tytułem "Jak zostać sportowcem" i "Odżywianie Piłkarzy". Jedna z nich została opublikowana przez wydawnictwo psychoskok. 

Jak zostać sportowcem joachim łeptuch

Celem publikacji tych książek nie było natychmiastowe zarabianie pieniędzy. Dzięki nim mogłem usytuować się jako ekspert i osoba znająca swój temat. Mimo wszystko jakość tych publikacji sprawiła, że zacząłem zarabiać ponad 1500 złotych w ciągu zaledwie 3 miesięcy. 

Twój pierwszy produkt nie musi być książką, może to być podcast, kurs wideo lub cokolwiek. Pokażę Ci jak odpowiednio wybrać klientów do których chcesz się zwracać, skąd czerpać wiedzę i przede wszystkim jak stworzyć i sprzedać twój pierwszy produkt. 

Zarabiaj na produkcie W tydzień


TWORZENIE i sprzedaż PRODUKTU

Na końcu pierwszego rozdziału będziesz wiedzieć jak stworzyć e-booka lub kurs online. Dowiesz się także z jakiej strategii należy korzystać sprzedając w internecie. Pozostanie Ci tylko wprowadzenie tych porad do twojego biznesu i zarabianie pasywnych pieniędzy.


PREZENTY i DODATKI

Dzięki tym dodatkom twój twój zysk zostanie podwojony wystarczy ze będziesz korzystać z moich osobistych rozwiązań. Przygotowałem specjalną liste programów stworzoną specjalnie dla Ciebie dla osiągnięcia maksymalnych zarobków przy minimalnym wysiłku. 

Dodatki :  Lista oprogramowań graficznych płatnych i darmowych, lista autoresponderów z których korzystam, dyski online do przechowywania produktów online, platformy automatyzujące sprzedaż produktów

Ile czasu trwa szkolenie ?

Całe szkolenie to ponad 1 godzina filmów instruktażowych. Na początku każdego filmu omówimy teorie aby dobrze zacząć. Przez resztę szkolenia pokażę Ci praktyczne rozwiązania które będziesz kopiować krok po kroku aby uzyskać jak największe rezultaty.

Dlaczego wybrać to szkolenie online ?

Główną zaletą tego szkolenia jest fakt że nie dostaniesz dostęp do wszystkich filmów bez wychodzenia z domu, masz więc możliwość śledzenia tego szkolenia w kapciach. 

Nie ważne czy to metoda którą Ci proponuję, zapewnione aktualizacje, niska cena, najlepsza wiedza, narzędzia lub całodobowy dostęp, najlepszym wyborem będzie szkolenie przez internet. 

Jak dostanę dostęp do produktu ?

Tuż po zakupie dostaniesz wiadomość z potwierdzeniem twojego zamówienia i zostaniesz przekierowany na prywatną stronę zawierającą twój produkt. 


ZARABIAJ NA PIERWSZYM PRODUKCIE - DAJE DOSTĘP DO... 

1 godzina szkolenia dostępna od zaraz.  

Nie będzie Ci potrzebne żadne inne szkolenie aby stworzyć twój pierwszy produkt online dzięki tej metodzie będziesz w stanie zarabiać pierwsze pieniądze pasywnie.    

Bonus 1 - 

Lista moich programów które służą mi do zarabiania pieniędzy w internecie.    

Wsparcie klienta - 

Odpowiadam na wiadomości 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.    

Aktualizacje - 

Wszystkie przyszłe aktualizacje zostaną automatycznie dodane do twojego szkolenia. 

Dostaniesz także dożywotni dostęp do tego szkolenia aby mieć możliwość powrócenia w dowolnym momencie. 

STWÓRZ I ZARABIAJ NA PIERWSZYM PRODUKCIE W TYDZIEŃ-min
Jak stworzyć bloga i zarabiać

PLAN DOSTęPU

GWARANCJA NA REZULTATY

Jestem w 100 procentach pewny mojej metody, ponieważ osobiście ją przetestowałem w moich biznesach. Po zaledwie kilku tygodniach twój produkt przyniesie Ci kilka krotność wartości tego szkolenia. 

Oferuję Ci 30 dni gwarancji na rezultaty. Założę się, że dzięki temu szkoleniu zaczniesz zarabiać w internecie. Jeżeli mimo podjęcia próby i dokładnego śledzenia moich wskazówek nie uda Ci się  to zwrócę Ci pieniądze. 

Twoje rezultaty są moją motywacją do pracy. 

Gwarancja na kurs o zarabianiu w internecie

Widziano mnie tutaj

joachim Łeptuch Autor

AUTORZY 365.pl