REGISTER YOUR SPOT NOW

Enter your details below to get instant access to [enter lead magnet name here]

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close

SERYJNE TWORZENIE TREŚCI

Jak tworzyć 16 artykułów, 16 filmów i 1 kurs na miesiąc w godzinę dziennie 


Nazywam się Joachim. Zacząłem prowadzić biznes w internecie w 2017 roku. Od tamtej pory stworzyłem kilka stron internetowych które pracują dla mnie na okrągło, nawet kiedy śpię. 

Jestem wolny finansowo od 2018 roku przy czym studiuje ekonomię i zarządzanie. 

marketing internetowy

Widziano mnie tutaj

joachim Łeptuch Autor

AUTORZY 365.pl


DLACZEGO TWORZYĆ TREŚĆ DLA STRONY I BLOGA

Tworzenie własnej treści jest kluczowym elementem dla biznesu w internecie. To dzięki treści w postaci artykułów lub filmów będziesz w stanie przyciągać pełno osób do twojej strony, lub bloga. Osoby zainteresowane tematem który opisujesz będą w stanie zakupić u Ciebie produkty. Tworzenie treści jest niezbędne dla osób które chcą zostać zauważone w internecie

DLACZEGO STWORZYŁEM TĘ METODĘ ?

Bez odpowiedniej techniki tworzenie treści zajmuje bardzo dużo czasu i praca blogera która powinna opierac sie na dochodach pasywnych zamienia sie w żmudną pracę. Dlatego też stworzyłem metodę dzięki której będziesz w stanie tworzyć 16 artykułów, 16 filmów i 1 kurs pracując tylko i wyłącznie przez godzinę 5 razy w tygodniu


A co jeżeli nie masz pomysłu na treść ? 

Oprócz metody tworzenia treści przekaże Ci także sposób na 6 nowych pomysłów na treść w dowolnej tematyce każdego dnia. Nazywam to generatorem pomysłów ktory opisuję w jednym z filmów tego szkolenia. Generator pomysłów opiera się na 3 skutecznych metodach które będą przynosić Ci codziennie nowe pomysły na treść bez jakiegokolwiek wysiłku z twojej strony. 

ZAWARTOŚĆ SZKOLENIA

1. Planowanie pracy i szukanie pomysłów

Pisanie bloga

Pokaże Ci jak efektywnie zaplanować tydzień pracy aby zmaksymalizować efekty. Będziesz pracować tylko przez 1 godzinę dziennie przez 5 dni w tygodniu.


Pisanie bloga
Jak zacząć pisać bloga

2. Seryjne tworzenie artykułów

Jak zacząć pisać bloga

Dzięki tej metodzie będziesz w stanie tworzyć 4 artykuły tygodniowo po 1000 słów bez pisania na klawiaturze. 


3. Tworzenie filmów

Tworzenie filmów na bloga

Dowiesz się jak pokonać strach przed kamerą. Pokaże Ci jak nagrywać seryjnie filmy które opublikujesz na blogu lub YouTube. Powiem Ci jak sprawić aby filmy były estetyczne i przekonujące


Tworzenie filmów na bloga
Tworzenie kursu cyfrowego

4. Tworzenie kursu

Tworzenie kursu cyfrowego

Pokażę Ci jak stworzyć kurs w ciągu 1 miesiąca. Omówimy główne zasady i metody tworzenia produktu który będzie zarabiać dla Ciebie w sposób całkowicie pasywny. 


GWARANCJA NA REZULTATY

Jestem w 100 procentach pewny mojej metody, ponieważ osobiście ją przetestowałem w moich biznesach. Po zaledwie kilku tygodniach twój produkt przyniesie Ci kilka krotność wartości tego szkolenia. 

Oferuję Ci 30 dni gwarancji na rezultaty. Założę się, że dzięki temu szkoleniu zaczniesz zarabiać w internecie. Jeżeli mimo podjęcia próby i dokładnego śledzenia moich wskazówek nie uda Ci się  to zwrócę Ci pieniądze. 

Twoje rezultaty są moją motywacją do pracy. 

Gwarancja na kurs o zarabianiu w internecie

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

W jaki sposób mogę dokonać płatności?

Nasza strona obsługuje płatności za pomocą karty płatności, systemu paypal i dzięki naszemu partnerowi przelewy 24.

Jak dostanę dostęp do produktu ?

Tuż po zakupie dostaniesz wiadomość z potwierdzeniem twojego zamówienia i zostaniesz przekierowany na prywatną stronę zawierającą twój produkt. 

Ile czasu dziennie mi to zajmie ?

Tylko od Ciebie zależy ile czasu poświęcisz na kreowanie twojego biznesu. Im większy nakład inteligentnej pracy tym większe rezultaty.